Raskrinkavanje.ba

Informer → ZASTRAŠUJUĆA FOTOGRAFIJA! Prelom vilice, kostiju lica... Pojavio se rendgenski snimak glave nokautiranog Saudijca! (FOTO)

23.11.2022
Tekst članka

Reprezentativca Saudijske Arabije Jaser Al Šarani doživeo je tešku povredu na meču protiv Argentine

Saudijska Arabija je dobila taj meč sa 2:1, ali je preseo Jaseru.  Rendgen glave reprezentativca  izgleda zastrašujuće.

Pitanje je da li će nastaviti fudbalsku karijeru. Vidi se prelom vilice i nekoliko kostiju lica, a zadobio je i unutrašnje krvarenje. Fudbaler je jutros prebačen u Nemačku, gde će nastaviti lečenje, a posle svega njegov dalji nastavak karijere se dovodi u pitanje.

Da stvar bude gora, povredio ga je njegov golman u nameri da ispuca loptu. Al Ovais je tako u punom naletu kolenom udario u glavu Al Šaranija, koji je nokautiran.

Nesrećni fudbaler je nekoliko minuta ležao bez svesti na terenu. Posle ukazivanja pomoći u katarskoj bolnici, u javnost je isplivao pomenuti rendgenski snimak glave.

Članak indeksiran 28.11.2022. Zadnji put osvježen 07.12.2022.

Ocijenjeno u analizi