Raskrinkavanje.ba Raskrinkavanje.ba
Raskrinkavanje.ba Raskrinkavanje.ba

Ova objava je u analizi Raskrinkavanja ocijenjena kao Klikbejt i Prenošenje lažnih vijesti

Analiza u kojoj je objava ocijenjena
Ocijenjena objava
Izvor BH dijaspora (.info)
Naslov

Prenošenje lažnih vijesti u objavi: Halid Bešlić: “Bosnu sam napustio jer me stid Bakira i Dodika..”

Datum 26. 12. 2018.
Link https://bhdijaspora.info/index.php/2018/12/26/halid-beslic-bosnu-sam-napustio-jer-me-stid-bakira-i-dodika/
Sadržaj objave

Kontaktirali smo Halida i pitali za razloge odlaska u Njemačku, na naše pitanje zašto Halid je poručio:
Halid: “Stid me, ne vidim se više u Bosni, familija mi je gore, narod je ovdje divlji ostao, a i zarada je jako loša u zadnje vrijeme. A prvenstveno me stid zemlje odakle dolazim i političara koji sramote me gdje god krenem i pođem. Sretno njima i onima koji su u Bosni, ja ode dalje., porucio je Halid.

Otkrio je i kako već godinama uplaćuje mirovinu u Njemačkoj pa tamo planira nastaviti živjeti kad jednog dana prekine s pjevačkom karijerom.

 

(izvorno-magazin.com)

Testirajte naš Chatbot