Ova objava je u analizi Raskrinkavanja ocijenjena kao Ispravljeno i Manipulisanje činjenicama
Analiza u kojoj je objava ocijenjena
Nije se počeo naplaćivati ulaz posjetiteljima/kama na Adu Bojanu
- # Manipulisanje činjenicama
- # Ispravljeno
- # Provjera tačnosti
Ocijenjena objava
| Izvor | Srbija danas (.rs) |
| Naslov | Ispravljeno u objavi: Jedno od najlepših primorskih mesta počinje da naplaćuje ulaz: Crnogorci u ŠOKU, dva evra po satu "Tuga i bol, stranci ćemo biti u rođenoj državi" |
| Datum | 6. 6. 2025. |
| Link | https://www.sd.rs/vesti/region/jedno-od-najlepsih-primorskih-mesta-pocinje-da-naplacuje-ulaz-crnogorci-u-soku-dva-evra-po-satu-tuga-i-bol-stranci-cemo-biti-u-rodenoj-drzavi-2025-06-06 |
| Arhiva | https://archive.is/d9TUN |