Problem su stadioni. Zanimalo nas je zašto niko ne ulaže u Grbavicu...
- Ne znam ni ja. Jedino da nafatamo kakvih šeika da nam naprave da imamo pravi stadion nalik onima u Evropi. Ili da zamolim Dodika da nam napravi. Njegovi su ga i srušili... Neće se naljutiti, možda bi nam i napravio, kad ovi naši nemaju sluha... Znaš da nam je Dodik išao na ruku kada se sve ovo pravilo oko saveza... Treba s ljudima pričati.
Na kraju, za kraj o reprezentaciji, Izraelu...
- Meša obilazi, snima, radi, putuje... Ozbiljan je u poslu. Trebate mu i i vi novinari pomoći. Ne da pravim krivu sliku ni o nama ni o igračima. Nemoj da pravimo heroje ako naš neki igrač hoće da davi protivnika. Trebamo biti realniji u svemu, a počesto to nismo. Izrael je nezgodan protivnik. Nezgodan je gdje god se pojavi. Znaš da je sve drugačije,diže se na viši nivo kad igraš s Izraelcima. Koliko god bili u teškoj poziciji, opet sami o sebi ovisimo. Sreća je pa i treći može u baraž. Treba utakmicu po utakmicu odrađivati - zaključio je Ivica Osim
Ova objava je u analizi Raskrinkavanja ocijenjena kao Klikbejt
Analiza u kojoj je objava ocijenjena
Reciklirani bijes kojeg nikad nije ni bilo
- # Klikbejt
Ocijenjena objava
| Izvor | BH vijest blogspot |
| Naslov | Klikbejt u objavi: OVO DO SAD NIKO U BOSNI DODIKU NIJE REKAO: Ivica Osim dao izjavu koja je razbjesnila Republiku Srpsku… |
| Datum | 21. 5. 2015. |
| Link | https://bhvijest.blogspot.ba/2015/05/ovo-do-sad-niko-u-bosni-dodiku-nije.html |