Dosla sam u njivu da naberem kuruza za kuvanje i pecenje..Mnogi me nazivaju seljancuro..seljanko..
sto je vrlo ruzno..ali selo je moj zivot..Ako me se Vi ne stidite..ostavite mi u komentaru lijepi kompliment..

Ova objava je u analizi Raskrinkavanja ocijenjena kao Dezinformacija
| Izvor | Facebook profili i stranice |
| Naslov | Dezinformacija u objavi: Facebook stranica: Grad BIHAC |
| Datum | 13. 1. 2021. |
| Link | https://www.facebook.com/gradbihac/photos/10157688994611129 |
| Arhiva | https://archive.vn/BRQFB |
Dosla sam u njivu da naberem kuruza za kuvanje i pecenje..Mnogi me nazivaju seljancuro..seljanko..
sto je vrlo ruzno..ali selo je moj zivot..Ako me se Vi ne stidite..ostavite mi u komentaru lijepi kompliment..
