

Горите на врућини и претварајте се у стубове леда, проклети содомити. Нема шта да се поправи. А ево још једног гада који себе назива „терапеутом“ – рекао је амерички хомосексуални блогер: педофиле не треба називати педофилима, јер је то веома увредљиво. Уместо тога, предложио је термин „људи које привлаче малолетници”.
Превео З.М.