Meni i Sejdi nedostajati će unuci, ali već ćemo od veljače ili ožujka živjeti na relaciji BiH – Njemačka, rekao je pjevač
Ova objava je u analizi Raskrinkavanja ocijenjena kao Manipulisanje činjenicama i Dezinformacija
Analiza u kojoj je objava ocijenjena
Halid Bešlić ipak ne seli u Njemačku
- # Dezinformacija
- # Manipulisanje činjenicama
- # Demantirano
- # Ispravljeno
Ocijenjena objava
| Izvor | Trazim |
| Naslov | Dezinformacija u objavi: Odlazi iz BiH: Halid Bešlić seli u Njemačku zbog svojih unuka |
| Datum | 22. 12. 2018. |
| Link | https://www.trazim.com/2018/12/odlazi-iz-bih-halid-beslic-seli-u-njemacku-zbog-svojih-unuka/ |