Ko su ovi ljudi koji u ime tzv.Osmorke pregovaraju pod ovim okolnostima. U sali Parlamenta BiH istaknuta je zastava Herceg-Bosne. Tu bi trebao biti sastanak lidera Osmorke sa liderima HDZ-a i SNSD-a. Ovo je čak i protivzakonito, jer samo zastava BiH🇧🇦 je morala biti tu.
Ova objava je u analizi Raskrinkavanja ocijenjena kao Manipulisanje činjenicama
Analiza u kojoj je objava ocijenjena
Zastava “Herceg-Bosne” istaknuta je na božićnom prijemu, ne zbog sastanka Osmorke, SNSD-a i HDZ-a
- # Manipulisanje činjenicama
- # Ispravljeno
Ocijenjena objava
| Izvor | Twitter profil |
| Naslov | Manipulisanje činjenicama u objavi: RepublikaBiH: Zastava "Herceg-Bosne" na sastanku Osmorke, SNSD-a i HDZ-a |
| Datum | 15. 12. 2022. |
| Link | https://twitter.com/BiRepublika/status/1603451214364016640 |
| Arhiva | https://archive.is/fypRz |