Index

Url: http://www.index.hr/

Portal je povezan sa istoimenom Facebook stranicom koja broji preko 780.000 pratioca. 

Index promocija d.o.o.
Radnička cesta 37b
10000 Zagreb
OIB: 37502434016

Redakcija:
Tel: 01/777-55-30
Faks: 01/777-55-39
E-mail: desk@index.hr

Prodaja oglasnog prostora:
Tel: 01/777-55-35
       01/777-55-38 
E-mail: prodaja@index.hr
 

Matija Babić 
Autor i urednik projekta
matija.babic@gmail.com

Andreja Hudika 
Glavna urednica
andreja@index.hr 

 

Vana Šalov
Direktorica
vana@index.hr

VIJESTI

Ilko Ćimić
Novinar
ilkocimic@gmail.com

SPORT

Dea Redžić
Urednica sporta
dea.redzic@index.hr

 

Zvonimir Alač.
Novinar
zvonko.alac@index.hr

 

Vedran Buble
Novinar
vedran_buble@yahoo.com

BLACK

Hrvoje Marjanović
Urednik Blacka
hrvoje.marjanovic@index.hr

ROUGE

Dina Plevnik
Urednica Rougea
dina.plevnik@index.hr

AUTO

Miljenko Nikolić
AutoIndex - Glavni urednik
miljenko@index.hr

 

PRODAJA I MARKETING

Zoran Spasić
Direktor prodaje
zoran.spasic@index.hr

Sanja Lazić
Sales executive
sanja.lazic@index.hr
tel: +385 1 777 55 38
mob: +385 91 333 9529

Mirna Fabijanić
Sales executive
mirna.fabijanic@index.hr
tel: +385 1 777 55 35
mob: +385 91 333 95 35

Izdavač Index promocija d.o.o. 
Direktor Vana Šalov

Analize
Ocjene
  • Klikbejt 3
  • Neprovjereno 1
  • Greška 1
  • Demantirano 1
  • Dezinformacija 1
Raskrikavanje.rs Istinomjer.ba Analiziraj.ba NewsMavens.com