Nezavisne

Url: https://www.nezavisne.com

Braće Pišteljića 1
Banja Luka
78000 
Bosna i Hercegovina

In memoriamŽeljko Kopanja
Direktor NIGD "DNN"

Portal:

 

Milan Šekara
Urednik portala
E-mail: milanportalnn@gmail.com

Zoran Lukić
Webmaster
E-mail: zlukic@nezavisne.com

Redakcija:

NIGD "DNN", Banja Luka

Braće Pišteljića 1
Banja Luka
78000 
Bosna i Hercegovina

Tel: +387 51 331-800
Fax: +387 51 331-810
E-mail: desk@nezavisne.com
E-mail: portal@nezavisne.com

 

Štampa:

Sandra Gojković-Arbutina
Glavni i odgovorni urednik
E-mail: Sandra.Gojkovic@nezavisne.com

Gordana Milinković
Zamjenik glavnog i odgovornog urednika i Urednik vijesti
E-mail: Gordana.Milinkovic@nezavisne.com

Minja Šuković
Zamjenik glavnog i odgovornog urednika
E-mail: Minja.Sukovic@nezavisne.com

Vesna Iliktarević
Unutrašnja politika
E-mail: VesnaIL@nezavisne.com

Tatjana Rogulja
Ekonomija
E-mail: Tatjana@nezavisne.com

Dragana Raduški
Svijet i region
E-mail: draganaR@nezavisne.com

Diana Tomaš
NN2 i Banja Luka
E-mail: dianam@nezavisne.com

Blaženka Cuca
Kultura i scena
E-mail: blazenkal@nezavisne.com

Bojana Petković
TV mreža
E-mail: bojanap@nezavisne.com

Goran Karać
Sport
E-mail: gkarac@nezavisne.com

Ivana Pastir
Tehnička priprema
E-mail: ivanap@nezavisne.com

Velibor Tripić
Fotografija
E-mail: VeliborT@nezavisne.com

Štampa NIGD "DNN"
za Štampariju Aleksandar Kopanja

Analize
Ocjene
  • Prenošenje lažnih vijesti 6
  • Klikbejt 7
  • Pristrasno izvještavanje 2
  • Dezinformacija 5
  • Greška 6
  • Manipulisanje činjenicama 2
  • Lažna vijest 2
  • Demantirano 2
  • Teorija zavjere 1
Raskrikavanje.rs Istinomjer.ba Analiziraj.ba NewsMavens.com