FENA
  • Vlasnik Vlada Federacije
  • Tip medija Državna agencija
  • Lokacija BiH
  • URL http://fena.ba
Facebook
Impressum

Impressum dotupan na portalu:

Direktor agencije
Mr.sci.Elmir Huremović, dipl.inž.el.
Elmir.Huremovic@fena.gov.ba 

Zamjenik direktora
dr. sc. Marko Dragić
Marko.Dragic@fena.gov.ba 

Pomoćnik direktora - Mostar
Zdravko Nikić
Zdravko.Nikic@fena.gov.ba 

Glavni urednik
Dejan Jazvić
Dejan.Jazvic@fena.gov.ba 

Zamjenik glavnog urednika - Sarajevo
Fedžad Forto
Fedzad.Forto@fena.gov.ba 

Sarajevo
Ćemaluša 1, 71000 Sarajevo
Bosna i Hercegovina
Telefoni
033/226-491 (Centrala)
033/445-336 (Desk)
033/265-460 (Fax)
033/445-346 (Marketing)
E-mail
fena@fena.gov.ba

Mostar
Kralja Tvrtka 5, 88000 Mostar
Bosna i Hercegovina
Telefoni
036/319-222 
036/319-322 
Fax
036/319-422 
E-mail
desk.mostar@fena.gov.ba

Analize
Ocjene
  • Greška 3
  • Demantirano 1
Raskrikavanje.rs Istinomjer.ba Analiziraj.ba NewsMavens.com Raskrinkavanje.me